Semmelweis Egyetem Pénzügyi Igazgatóság logo

Eszközanalitikai könyvelő (határozott időre)

  • Cég neve

    Semmelweis Egyetem Pénzügyi Igazgatóság

  • Munkavégzés helye

    1083 Budapest, Szigetvári utca 5.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a számvitelhez kapcsolódó hatályos törvények, rendeletek, utasítások betartása mellett az egyetemi számlarendnek megfelelően biztosítja a gazdasági események könyvelését
  • gondoskodik mindazon egyeztetési feladatok végrehajtásáról, amelyeket a társosztályok adataival kell összevetni, azok rendszerességét a felmerülő hibák időbeni rendezését ellenőrzi
  • gondoskodik a számviteli bizonylatok megőrzéséről
  • a pénzügyi és számviteli fegyelem és bizonylati rend betartása
  • a munkaterületét érintő külső és belső ellenőrzést végzők tájékoztatása
  • a társ osztályok, közreműködésével gondoskodik azon adatszolgáltatásokról, amely alapján az Egyetem elkészíti a beszámolót, jelentéseket, a szükséges egyeztetésekben részt vesz

Elvárások

  • középfokú szakirányú képzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • önálló és csapatmunkára való képesség
  • megbízható személyiség

Előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP ismerete
  • Poszeidon rendszer ismerete
  • MS Excel táblázatkezelő kiemelt szintű ismerete
  • egészségügyi és/vagy felsőoktatási intézményben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes, piaci bér
  • mobiltelefon korlátlan internettel
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • stabil munkahely
  • kellemes munkakörnyezet a belvárosban kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

Családbarát munkahely vagyunk:

  • ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

Várjuk jelentkezését, legyen Ön is Semmelweis Polgár!